BELEDİYE BAŞKANIMIZIN YOĞUN DÜĞÜN KATILIMLARI

 

  Kulu’muzda yaz sezonu gurbetçılerimizin izine gelmesi, evlilik ve sünnet programlarının artmasıyla Başkanımız Ahmet Yıldızı’nda yogun bir şekilde davetlere icab ediyor ve çiftlerin bu mutlu gününe ortak oluyor nikah işlemini gerçekleştiriyor.

 

 

Her fırsatta halkın yanında olan halkın mutluluğunu ve üzüntüsünü paylaşan Başkan Yıldız,hafta içi ve özellikle hafta sonu düzenlenen düğünlere katılım sağlıyor.

 

Belediye Başkanı Dr.Ahmet Yıldız katıldığı nişan  töreninin ardından yaptığı konuşmada, vatandaşların davetlerine icabet edip onların mutluluklarına ortak olmaktan büyük sevinç ve heyecan duyduğunu belirtti. Vatandaşların bu güzel günlerinde yanlarında olmaya devam edeceğini ifade eden Yıldız, “Çiftimize de bir ömür sağlık, mutluluk ve huzur diliyorum” dedi.

 

 

 

 

Kulu Belediye Başkanımız Dr Ahmet YILDIZ,  düzenlenen düğün davetlerine katılarak çiftlerin nikâhlarını kıyıyor davetlere katılmaya devam ediyor.Başkanımız Ahmet YILDIZ konuşmalarında “Hz. Peygamberimiz evleniniz, çoğalınız. Biz sizin çokluğunuzla övünürüz” buyuruyor . Allah’ın emri ve Peygamberimizin uygulamaları olan kutsal merasimin gençlerimize, ailelerine, memleketimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Allah hayırlı mübarek etsin. Rabbim sonuna kadar yuvanızı devam ettirsin. Hayırlı, uzun ömürlü, vatana, millete, ailesine, kendisine faydalı hizmetler verecek evlatlar nasip etsin.” Dualarla iyi dileklerini çiftlere iletiyor.Kayınvalidelerin cok önemli olduğunu deyınen Başkan Yıldız uayarılar yaparak yeni evlenen cocuklarımıza daha iyi davranmalarını kendilerinden sogutmamalarını yuvalarını sağlamlaştırmaları için sizlere ihtiyaç olduğunu hatırlatarak çiftlerede nasihatlarını iletiyor.    

 
BİZİ TAKİP EDİN