HAYVAN PAZAR YERİ YAPIMINA BAŞLANDI

 Kulu Belediyesi tarafından standartlara uygun modern bir hayvan satış pazar yeri yapımına başlandı ve hızla devam ediyor.

 Kulu Belediyesi Cumhuriyet mahallesinde Düden gölü yolu üzerinde 3545 metre kare alan üzerinde inşası başlayan standartlara uygun, uzun zaman hizmet vermesi amacıyla modern bir ''Hayvan Pazar Yeri'' yapımına başlandı ve hızla devam ediyor.

 

Yapılan bu çalışma 19.01.2018 bitirilmesi planlanmakta olup maddi boyutu 1.870.000 liradır çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Dr. Ahmet Yıldız,’’Kuluda önceden hayvan pazarı vatandaşlarımızın alışveriş yaptığı Pazar yerimizde bulunuyordu bizde geçici olarak merkezden uzaklaştırmak için bu yeni yapılan yerimize taşımıştık,bütün çalışmalarımızı yaptık ihalemizi yaptık ALLAH’a şükür  şu andada alt yapısı hazır hale gelmekte bu projemiz satandartlara uygun ve uzun yıllar Kulumuza hizmet verecek bir projedir,amacımız Kulu ve dışarıdan pazarımıza gelen cevre il ve ilçelerden hem satış için hemde alışverişe gelen vatandaşlarımızın zahmetsiz ve temiz ortamda hayvanlarını satışa sunmak ve Kulumuzun ticaretini artırmaktır hayırlı olmasını diliyorum’’dedi

    

 
BİZİ TAKİP EDİN